ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ВЛАДАР» - офіційний представник Elhim-Iskra та ТОВ «АП «КОБАЛЬТ»

Головний офіс м. Харків

(057) 744-02-44

Відділ продажів

(044) 333-43-44
info@akbsvit.com.ua
UA  |  RU
Стартерні
Тепловозні
Тягові
Стаціонарні
UPS
Зарядні
пристрої
АКБ для UPS
Ремонт погрузочної техніки
Автомобилі
Автомобилі

Акумулятори для автомобілів та сільгосптехніки

Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном

044-333-43-44

Працездатність багатьох систем наших автомобілів залежить від надійного джерела електричного струму. Відносно невелика акумуляторна батарея під пластиковим корпусом якої розміщені елементи живлення працює на принципах хімічних реакцій, що виникають між електродами, зануреними в електроліт. Більше елементів дає велику величину напруги і силу струму. При цьому і електроди, і електроліт можуть мати різні складові та домішки, що поліпшують ту чи іншу характеристику АКБ. Що ж вибрати для свого автомобіля: купити акумулятор гелю або віддати перевагу традиційному свинцево-кислотному накопичувачу, придбати лужну батарею або розглянути варіант гібридної моделі?
Свинцеві акумулятори
Ці АКБ вважаються найпоширенішими, що обумовлено їхньою доступною ціною та високою ефективністю роботи. Таким акумуляторам властива висока енергоємність, а також здатність швидко видавати струм великої величини. Найбільш передові моделі свинцевих накопичувачів є малосурм'янистими (частка сурми не перевищує 5%), що значно продовжує їхній ресурс і практично не вимагає перевірки рівня електроліту. Тут же і стійкість до серйозних перепадів напруги в бортовій мережі автомобіля, якої достатньо не наділені гелеві або кальцієві АКБ.

Переваги гелевих АКБ
Електроліт, що знаходиться в гелеподібному стані, характеризується відразу кількома позитивними властивостями:

Гелевий електроліт гарантує відсутність витікання,
АКБ з гелевим електролітом не бояться глибоких розрядів,
У акумуляторів з гелевим електролітом не відбувається сульфатації та карозії пластин,
Акумулятор гелю може працювати в широкому діапазоні температур від -40 С +40 С.
Такі батареї можуть демонструвати дуже стабільну роботу: до моменту повного розряду вони дають високий струм, а при підзарядці швидко відновлюють показники своєї номінальної ємності.